Ivan Constantin oljemålning
2013-03-09
173616
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): I Bagarboden, signerad och daterad -39, olja på duk, 98x71 cm
Duklagning