Skärpspännen skospännen
2013-03-09
173578
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÄRPSPÄNNEN, 1 par, SKOSPÄNNEN, 4 st., (2 omgjorda till broscher), BROSCHER, HÄNGE, mm, delvis silver och 1800-tal
Skador, omarbetat