Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-09
173530
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnor med druvor i korg, signerad M Berggren, olja på duk, 104x85 cm