Roland Svensson litografi
2013-03-08
173520
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Oktoberkväll", signerad och daterad Roland. S -87, p.t, färglitografi, 20x24 cm,
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson