Nils Kölare serigrafier
2013-03-09
173500
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Kompositioner, 3 st., signerade och daterade, färgserigrafier, 16x20 cm vardera