Carl Magnus oljemålning
2013-03-07
173465
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL, Magnus (född 1943): Utan titel, signerad och daterad Carl Magnus -68, olja på duk uppklistad på pannå, 20x25 cm