Marianne Ågren oljemålning
2013-03-08
173453
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Skånsk stubbåker", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 124x110 cm