Marianne Ågren oljemålning
2013-03-08
173449
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Trädgårdsinteriör", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 123x113 cm