Pierre Olofsson litografi
2013-03-07
173424
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, EA II/VIII, litografi, 33,5x48 cm