Grafiska blad Turner
2013-03-07
173384
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GRAFISKA BLAD (1800-tal), 4 st, "Hawking", gravyr av R. G. Reeve efter målning av F. G. Turner, London 1839, numrerade 1-4, 52,5x39,5 cm