Klubbat för:
10 500 SEK
5 000 SEK
GULBRANDSEN, Olaf (verksam i Kristiania omkring 1900): fartygsporträtt av Johnsonlinjens lastångare "Drottning Sofia", signerad Olaf Gulbrandsen, Kra 1915, olja på pannå, 24x39 cm
173288
2013-03-23