Fartygsporträtt

Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HOPPER, Frederic (England, verksam omkring 1891-96), fartygsporträtt av Johnson-linjens lastångare "SS Axel Johnson" (S/S Annie Therese), signerad och daterad F. Hopper -olja på duk, 42x68,5 cm

Renoverad

173231

2013-03-23