Knut Valinder oljemålning
2013-03-06
173210
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALINDER, Knut (1909-1987): Kustfågel med fågelungar, signerad Knut Valinder, olja på duk, 46x65 cm