Lockurnor Kina
2013-03-06
173133
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKURNOR, 2 st., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd inkl lock 18 resp. 20 cm
En med ej tillhörande lock, locken med nagg/kantskador, en urna med nagg och sprickor i mynningen