Brickor 1800-talets slut
2013-03-06
173115
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRICKOR, 2 st, 1800-talets slut, bemålad plåt, bronserad dekor, vardera längd ca 71 cm
Bucklor, färgbortfall, repor