Bengt Landin Igge Karlsson
2013-03-18
173090
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFIK, 2 dlr, Bengt Landin (född 1933) samt Igge Karlsson (född 1932), signerade och numrerade, 59x47 resp 80x59 cm