Lennart Rodhe serigrafi
2013-03-17
173083
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1981, 209/250, färgserigrafi, 50x70 cm