Lennart Rodhe serigrafi
2013-03-12
173080
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 45/75, färgserigrafi, bladstorlek 62x53 cm