Lennart Rodhe serigrafi
2013-03-15
173061
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, 240/260, färgserigrafi, 54x87 cm