Lennart Rodhe serigrafi
2013-03-17
173050
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): "Torso", signerad och daterad 1971, 18/75, färgserigrafi, bladstorlek 89x63 cm