Porträtt oljemålning
2013-03-05
173049
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RENI, Guido (1575-1648), efter, 1800/1900-tal, Porträtt, olja på duk, 40x32 cm
Mindre dukskada