Lennart Rodhe serigrafi
2013-03-18
173047
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916-2002): Komposition, signerad och daterad 1971, färgserigrafi, 25/75, 68x55 cm
Gulnader