Nils Kölare serigrafi
2013-03-18
173007
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): "Moln-ridå", signerad och daterad N. Kölare, 26/75, färgserigrafi, 50x65 cm