Orientmatta anatolisk
2013-03-06
172954
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, anatolisk, semiantik/antik, ca 135x108 cm
Slitage, skador, lagningar