Aron Gerle oljemålning
2013-03-04
172813
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERLE, Aron (1860-1930): Katarina kyrka i vinterskrud, signerad Aron Gerle, olja på pannå, 85x59 cm