Peter Dahl litografi
2013-03-14
172745
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 156/290, färglitografi, 41x58 cm