Peter Dahl litografi
2013-03-12
172743
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "I soffan", signerad och daterad Peter Dahl -75, 64/180, färglitografi, 45x61 cm