Gösta Werner litografier
2013-03-12
172729
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): 2 st, Marina motiv, signerade och numrerade, 260 ex, 1972, färglitografier, 48x40 cm