Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYRVASER, SKÅLAR, FIGURINER, 11 st, signerade J.A., delvis Höganäs, höjd ca 2-7 cm
Smärre nagg
172728
2013-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här