Golvvas Kina
2013-03-03
172656
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille vertefärger av fåglar och blomster, höjd 60 cm
Omfattande lagning