Pierre Olofsson färglitografi
2013-03-03
172560
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Kompositioner, signerad och numrerad Olofsson 6/90, färglitografi, 19x18 cm