Enno Hallek olja
2013-03-15
172547
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HALLEK, Enno (född 1931): "Triangel", signerad Enno Hallek, olja på trä, 31x61,5 cm
Skada