Teleskop med golvstativ

Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ
Teleskop med golvstativ

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL ZEISS TELESKOP, Tyskland 1920-tal, 80 mm Altazimuth Teleskop, delvis vitlackerad mässing, golvstativ i järn, längd 122 cm, höjd cirka 160 cm, med tillbehör i träfodral

Diverse smärre skador

172546

2013-03-23