Axel Wallert oljemålning
2013-03-02
172528
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WALLERT, Axel (1890-1962): Hamnen i Torshälla, signerad Wallert, olja på duk, 38x45 cm