Alfred Hedlund oljemålning
2013-03-02
172517
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Alfred (1884-1930): Koppartälten på Haga, signerad och daterad Alfred Hedlund Haga 2 Juli 1920?, olja på duk, 32x47 cm