Marianne Ågren olja
2013-03-02
172475
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Siesta vid havet", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 116x97 cm