Oljemålning 1800-tal
2013-03-02
172444
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med byggnader och människor, olja på duk, 29x49 cm