Johannes Ravn oljemålning
2013-03-02
172441
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAVN, Johannes (1922-1991): Fiskmåsar, signerad o daterad J. Ravn -76, olja på duk, 54x70 cm