Saltkar silver
2013-03-02
172351
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, silver, 1800-talets början, otydliga stämplar, spår av invändig förgyllning, längd 13,5 cm