Cigarettetui silver
2013-03-02
172350
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CIGARETTETUI, silver, importstämplar, invändigt förgyllt, vikt ca 200 g
Invändig gravyr