Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska med solfjäder, monogramsignerad EL, akvarell, 20x19 cm
Proveniens: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm
Trasigt glas
172332
2013-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här