Egron Lundgren akvarell
2013-03-02
172332
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska med solfjäder, monogramsignerad EL, akvarell, 20x19 cm
Proveniens: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm
Trasigt glas