Fat i porslin Kina
2013-03-02
172328
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, längd 38 cm
Slitage, smärre nagg