Roland Svensson färglitografi
2013-03-01
172287
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Stuga norra Lidingö sjöscoutkår", signerad och numrerad 132/200, färglitografi, 28,5x42 cm, med tryckt dedikation