Lauri Nila oljemålning
2013-03-01
172281
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILA, Lauri (1898-1983): Segelbåtar, signerad och daterad Nila 63, olja på pannå, 50x70 cm