Max Neubauer akvarell
2013-03-01
172262
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NEUBAUER, Max (act.c.1890-c.1920), "Freihaus", akvarell, signerad M Neubauer, 20x40 cm