Lennart Larsson olja
2013-03-01
172196
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Lennart (född 1922): "Höstkväll på Mariaberget", signerad och daterad LLarsson, olja på pannå, 31,5x39 cm