Scrolls Kina
2013-03-01
172189
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCROLLS, 2 st., Kina, 1900-tal, blomstermotiv, akvareller, 129,5x30,5 resp 141,5x39,5 cm
Veck, slitage