Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SERVISDELAR, 35 st, "Koka blå", Rörstrand, ugnseldfasta
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
172179
2013-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner