A Pretzmann oljemålning
2013-03-01
172172
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PRETZMANN, A (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad A Pretzmann, olja på duk, 60x94 cm
Lagningar, färgbortfall