Akvareller och tuschteckningar med stockholmsmotiv
2013-03-01
172131
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELLER, TUSCHTECKINGAR, 23 st., 1900-tal, signerade M Borg, stockholmsmotiv, bl a Piperska muren, Djurgårdsbrunns värdshus och Hammarbykvarnen, varierande mått ca 12x19 cm